Całoroczne domy

W samym sercu urokliwego Lubiatowa czeka na naszych Gości kompleks nowoczesnych, luksusowych domków, zaprojektowanych przez znaną i cenioną krakowską architekt – Katarzynę Orlicką. Plaja Lubiatowo stworzone zostało z myślą o komfortowym wypoczynku w otoczeniu nadbałtyckiej flory. Z okien sięgających aż do podłogi oraz z tarasów opasujących domki, rozpościera się iście sielski widok – błękit nieba oraz zieleń otaczających je borów sosnowych.

domki nad morzem

Ekskluzywne domki nad morzem, wykonane w całości z wysokiej jakości drewna – świerka skandynawskiego, zostały zaprojektowane i wyposażone z dbałością o funkcjonalność, estetykę przestrzeni, ale przede wszystkim wygodę naszych Gości. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom domki w Plaja Lubiatowo utrzymują jednocześnie ekologiczny, nowoczesny i luksusowy charakter.
Domki piętrowe o powierzchni 95 m2, przeznaczone dla 4-8 osób, oferują przestronny salon, w pełni wyposażoną kuchnię, dwie łazienki oraz 2 lub 3 sypialnie z małżeńskimi łóżkami. Eleganckie i słoneczne wnętrza utrzymane są w naturalnej kolorystyce i minimalistycznym charakterze. Aby zapewnić naszym Gościom jak najwyższy standard domki zostały wyposażone w doskonałej jakości sprzęt RTV oraz AGD.  PATRZ WYPOSAŻENIE DOMKÓW

domki nad morzem (1)

Każdy z drewnianych domków otacza rozłożysty kamienny taras wypoczynkowy (aż 50 m2) z kompletem wysokiej jakości mebli ogrodowych i widokiem na sosnowy las obfitujący w grzyby oraz owoce leśne.
Plaja Lubiatowo jest przyjazna również dla Najmłodszych Gości – na terenie domków znajduje się trampolina (batuta) oraz plac zabaw dla dzieci, a sąsiednia stadnina koni Folwark Jackowo prowadzi m.in. wycieczki po okolicy i naukę jazdy konnej dla początkujących.
Na terenie Plaja Lubiatowo znajdują się miejsca parkingowe dla Gości (po 2 miejsca parkingowe na dom).
Z Plaja Lubiatowo na jedną z trzech najpiękniejszych plaż Polski prowadzi leśna ścieżka (900 m)

domki nad morzem